top of page

ROCZNICA

I znów minął rok jak ćwiczymy w Radomiu. Tradycją naszej szkoły stały się wspólne spotkania z okazji następnych rocznic. Z okazji siódmej już rocznicy spotkaliśmy się w pizzerii by porozmawiać o szkole o planach, treningach i samym kung fu. Wszyscy jesteśmy zgodni ćwiczymy dalej i czekamy na następne rocznice.

pizeria.jpg

TELEWIZJA w SZKOLE

We wtorek gościliśmy w naszej szkole ekipę TV DAMI i program "Co w trawie Furcha". Redaktor zgodził się wziąć udział w treningu i sprawdzić czy faktycznie kung fu jest takie trudne jak się wydaje. Okazało się, że nie taki diabeł straszny.

EGZAMINY

Egzaminy.JPG

W dniu 13 grudnia w naszej szkole odbyły się egzaminy na pierwsze i drugie stopnie uczniowskie. GRATULACJE 

WOŚP

Udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy to dla naszej szkoły już tradycja. W tym roku również włączyliśmy się w to szlachetne przedsięwzięcie. W dniu 7.03.2019. miałem przyjemność otrzymać z rąk Zastępcy Prezydenta Radomia Jerzego Zawodnika oraz Szefa Sztabu WOŚP Radom Bartosza Bednarczyka podziękowanie dla Radomskiej Szkoły Wing Tsun Kung Fu za udział w 27 Finale. 

burmistrz.jpg
Podziękowanie.jpg

EGZAMINY

Z okazji pierwszego dnia wiosny nawiązując do nazwy naszego stylu w dniu 21 marca w radomskiej szkole odbyły się egzaminy na pierwsze i drugie stopnie uczniowskie. GRATULACJE 

IMG_20190321_211634.jpg

WAKACJE

TRENING WAKACJE.jpg
bottom of page