top of page
TO JUŻ DZIEWIĘĆ LAT

No i stało się ! Daliśmy radę pomimo przeszkód i pandemii nadal jesteśmy na mapie Radomia. Już od dziewięciu lat !!! Oczywiście z okazji tak ważnego jubileuszu tradycyjnie (bo jak wiadomo tradycja w sztukach walki jest bardzo ważna ;-) ). Zrobiliśmy spotkanie w zaprzyjaźnionej pizzerii. Fajna atmosfera, ciekawe rozmowy i dobre jedzenie 

IMG_20200904_194246.jpg
POŻEGNANIE LATA

W dniach 18-20 września zorganizowaliśmy wyjazd na seminarium treningowe z okazji zakończenia lata. Fantastyczne miejsce nad Jeziorem Brodzkim. Programem warsztatów była mistrzowska forma Biu-Tze z aplikacjami oraz przyjemne spędzenie czasu. Po treningach nie mogło zabraknąć wieczornych rozmów przy ognisku i kiełbasce na patyku.

EGZAMINY W NASZEJ SZKOLE
IMG_20201013_211603.jpg
Razem dla Kazika

W dniu 13 października w naszej szkole odbyły się egzaminy dla uczniów na stopnie uczniowskie. Gratulacje i tylko tak dalej.

Kung fu to nie tylko sztuki walki ale też serce i otwartość na innych, udowodnili to uczniowie radomskiej szkoły włączając się w internetową akcję "Razem dla Kazika by wygrać życie" 

Razem dla Kazika.jpg
29 FINAŁ WOŚP

Tradycyjnie jak już od kilku lat nasza szkoła wzięła udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazaliśmy na licytację dwa miesięczne darmowe karnety na zajęcia Wing Tsun w naszej szkole. Licytacja była bardzo gorąca serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. 

Do zobaczenia na sali 

karnety.png
WIOSENNE EGZAMINY
 

Wing Tsun Kuen czyli Pięść Pięknej Wiosny. A skoro wiosna to nazwa zobowiązuje  Dlatego zgodnie z tradycją naszej szkoły na pierwszym wiosennym treningu przeprowadziliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZDAJĄCYCH.

egzamin.jpg
LETNIE EGZAMINY

Zgodnie z harmonogramem uczniowie Radomskiej Szkoły Wing Tsun Kung Fu cztery razy w roku mają możliwość przystąpienia do egzaminów i zademonstrowania poziom opanowania materiału wymaganego na poszczególne stopnie uczniowskie. W dniu 17 czerwca do egzaminu podeszło dwóch śmiałków by zmierzyć się technikami ale też z tropikalnym upałem. Tym bardziej miło mi zakomunikować, że obydwaj pozytywnie zdali egzamin. GRATULACJE 

17.06.jpg
PZU SPORT

Miło mi poinformować, ze od dnia 1 lipca nasza szkoła weszła do ogólnopolskiego programu PZU SPORT. Szczegóły programu można znaleźć tutaj https://sport.pzu.pl/

ikona_pzu_sport_przezroczyste_tlo-01.png
bottom of page