TO JUŻ DZIEWIĘĆ LAT

No i stało się ! Daliśmy radę pomimo przeszkód i pandemii nadal jesteśmy na mapie Radomia. Już od dziewięciu lat !!! Oczywiście z okazji tak ważnego jubileuszu tradycyjnie (bo jak wiadomo tradycja w sztukach walki jest bardzo ważna ;-) ). Zrobiliśmy spotkanie w zaprzyjaźnionej pizzerii. Fajna atmosfera, ciekawe rozmowy i dobre jedzenie 

IMG_20200904_194246.jpg
POŻEGNANIE LATA

W dniach 18-20 września zorganizowaliśmy wyjazd na seminarium treningowe z okazji zakończenia lata. Fantastyczne miejsce nad Jeziorem Brodzkim. Programem warsztatów była mistrzowska forma Biu-Tze z aplikacjami oraz przyjemne spędzenie czasu. Po treningach nie mogło zabraknąć wieczornych rozmów przy ognisku i kiełbasce na patyku.

EGZAMINY W NASZEJ SZKOLE
IMG_20201013_211603.jpg
Razem dla Kazika

W dniu 13 października w naszej szkole odbyły się egzaminy dla uczniów na stopnie uczniowskie. Gratulacje i tylko tak dalej.

Kung fu to nie tylko sztuki walki ale też serce i otwartość na innych, udowodnili to uczniowie radomskiej szkoły włączając się w internetową akcję "Razem dla Kazika by wygrać życie" 

Razem dla Kazika.jpg
29 FINAŁ WOŚP

Tradycyjnie jak już od kilku lat nasza szkoła wzięła udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazaliśmy na licytację dwa miesięczne darmowe karnety na zajęcia Wing Tsun w naszej szkole. Licytacja była bardzo gorąca serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. 

Do zobaczenia na sali 

karnety.png
29 FINAŁ WOŚP

Wing Tsun Kuen czyli Pięść Pięknej Wiosny. A skoro wiosna to nazwa zobowiązuje  Dlatego zgodnie z tradycją naszej szkoły na pierwszym wiosennym treningu przeprowadziliśmy egzaminy na stopnie uczniowskie. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZDAJĄCYCH.

egzamin.jpg