top of page
SZEŚCIOLECIE ISTNIENIA SZKOŁY

W dniu 6 września z okazji szóstej rocznicy otwarcia radomskiej szkoły mieliśmy spotkanie w pizzerii. Sympatyczna atmosfera dobre jedzenie uczniowie jak zwykle nie zawiedli.

I o to w tym wszystkim chyba chodzi - Razem ćwiczymy razem świętujemy.

WARSZTATY  SAMOOBRONY

W dniu dzisiejszym tj 14.10.2017 r w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach

przeprowadziliśmy warsztaty z samoobrony. Fantastycznie spędzony czas z ciekawymi ludźmi mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie 

SEMINARIUM w KATOWICACH

Pierwsza wizyta uczniów radomskiej szkoły Wing Tsun na Śląsku  W dniach 18-19.11.2017 r.

wzięliśmy udział w seminarium Sifu Marcina Błaszaka tematem 3 sekcja Chi Sau.

Fantastyczna atmosfera, świetni ludzie sprawił, że w opinii wszystkich radomskich uczestników był to fantastyczny weekend.

WOŚP w RADOMSKIEJ SZKOLE

To już tradycja naszej szkoły. Od kilku lat gorąco wspieramy idee Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również wzięliśmy udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu 

SEMINARIUM W KATOWICACH

W dniach 12-13 maja w Katowicach odbyło się seminarium prowadzone przez Sije Eszter Kovach 5 st mistrzowski i Sifu Marcina Błaszaka 4 st mistrzowski. Tematem seminarium były sekcje chi-sao oraz techniki samoobrony kobiet. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli radomskiej szkoły. Fantastyczna atmosfera zajęć ciekawy program podany w atrakcyjnej formie to klucz na udany weekend z wing tsun.

bottom of page